Problemy ze snem a stosowanie Trittico

Dobry wieczór. Mam 22 lata i bardzo często spać nie mogę pisałam, już do państwa o zwiększenie dawki leków. Jednak nawet cała tabletka Trittico działa na 4h. Ostatnio zauważyłam, że nie mogę zasnąć sama w łóżku. Nawet nie musi być to dla mnie ważna osoba jak mój partner, bo przy koleżance też zasnęłam. Fakt budzę się wtedy też, ale zasypiam od razu po przebudzeniu. Jednak gdy śpię sama i się przebudzę nie mogę od razu zasnąć albo już w ogóle nie zasypiam. Czym to może być spowodowane?

Witam, nie jestem zwolennikiem tabletek na sen, mają często fatalne skutki uboczne i mogą uzależniać. Problemy związane z bezsennościę, niespokojnym snem, zmorami sennymi, nieprzesypianiem całej nocy, zasypianie tylko z kimś mogę mieć całą masę
przyczyn. Mogę to być choćby niewłaściwy rytm życia, niewłaściwe odżywianie, niewłaściwa temperatura powietrza a nawet niewygodne poduszki.
Najczęściej jednk jest to stres, ale także czasami przyczynami bywaję depresja czy nerwica. Dlatego radziłbym udać się do psychoterapeuty po poradę.
Poza tym mogę zaoferować Pani specjalistyczne nagrania terapeutyczne na bezsenność,
które z powodzeniem zastąpią tabletki. Ceny w cenniku na moim profilu.
Pozdrawiam i życzę kolorowych snów

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza