Lęk i bół brzucha a problemy ze snem

Witam zaczęło się w nocy nie mogłam zasnąć jakis dziwny lęk w środku bez powodu po trudach zasnęłam po 5 rano pobudka sama nie wiem czemu, lubię długo spać i znowu jakiś lek ból brzucha ogólne uczucie strachu niepokoju nie wiem co jest . Ciśnienie mam ok pozdrawiam

Witam
Te objawy mogą być związane ze stresem. Nie napisała Pani, czy to zdarzyło się po raz pierwszy, czy trwa od jakiegoś czasu. Proszę pomyśleć, czy coś się ostatnio wydarzyło nietypowego, co mogłoby być przyczyną stresu. Czasami zdarzenie może wydawać się błahe, możemy też mieć wrażenie, że nie jest ono dla nas ważne, a mimo wszystko może wywoływać napięcie i wpływać na emocje. Lęk i bezsenność mogą też być spowodowane przyczynami nieświadomymi, wówczas pomocna będzie psychoterapia.
Renata Respondek

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza