Lęk przed snem i śmiercią

witam mam bardzo mega powazny problem nie spie nic a nic juz 70 godzin i nie zasne jestem tego pewna i tka będzie bo boję się polozyc spac bo jak zamykam oczy dlugo trwa zasypianie i nagle wstaje i chodze po domu i tak juz trzeci dzień pomocy co to jest ? :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( nie bede spala to umrę wiem o tym boje sie

Proszę się skonsultować z psychologiem. Podobne zaburzenia pojawiają się na tle emocjonalnym. Przepracowanie przyczyn i możliwości zmiany w psychoterapii powinno pomóc w rozwiązaniu problemu.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza