Bóle ciała, problemy ze snem i rozdrażnienie

Wszystko mnie boli ,glowa kark kregoslup oczy brzuch .nie moge spac choc odczuwam cholerne zmeczenie.caly czas krzycze.no prawie.czasem staram sie byc spokojna przy moim dziecku ale za chwile wybucham gniewem.moj maz duzo pije i podrozuje.ja tez. Ale caly czas nie mam sily nawet sie przebrac czy zrobic cos do jedzenia lub posprzstac .ledwo wstaje i trudno zebrac mi sie do pracy a dziecko do szkoly. To trwa juz kilka lat.potrafie nie spac do 3 lub4 w nocy a rano nie mam sily wstac. Czemu

Lek. Renata Ĺawniczek-KamiĹska

Dzień dobry
Z Pani opisu wynika, że potrzebuje Pani pomocy - jak najszybszej konsultacji u Psychologa i Psychiatry.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza