Problemy z jelitami, pieczenie w okolicy odbytu, suchość w ustach, potliwość nocna i stany depresyjne

Czesc borykam sie z problemami z jelitami. Wybudzające ze snu bóle podbrzusza, bialy nalot na jezyku bulgotanie w jelitach, w 2 miesiace zrobilem sie krotkowidzem stolce nie uformowane czasami z dodatkiem zluzu czuje sie caly czas slaby brak energi do zycia pieczenie w okolicach odbytu suchosc w buzi z rana duze pocenie sie w nocy i ogolnie temperatura ponizej 36,6 lub czasami podgoraczkowa stany depresyjne ze zmiana nastroju

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza