Problemy ze wzwodem u 53-latka a przepuklina pachwinowa

Jeśli mężczyzna miał przepukline pachwinową i ma wstawioną siatkę czy ma to wpływ na zwód penisa ma 53 lata i penis jemu nie staje do końca czuje podniecenie dochodzi do wytrysku lecz nie ma całkowitego zwodu penisa co może być powodem?

Zaburzenia wzwodu mają zwykle złożoną przyczynę i mało prawdopodobny jest wpływ zabiegu na wzwód. Proponuję wizytę u lekarza seksuologa, leczenie powinno przynieść poprawę. Pozdrawiam.