Problemy ze zlokalizowaniem bólów zębów

mam problem z dolnymi zębami. Bolała mnie dolna 6, dentysta nic tam nie widział tylko wymienił starą plombę. Ból nie minął, boli raz 6 raz 7 czy 8, ale tam też niby jest wszystko dobrze. Za to w górnej 5 była duża próchnica i tydzień temu miałam ją plombowaną. Teraz bolą mnie dolne zęby od 6 do 8 i górne, ból promieniuje i teraz nie wiem czy to ból od tej górnej 5 czy coś nie tak jest w dolnych zębach. dentysta rozkłada ręce, dolne zęby nie bolą przy opukiwaniu a górna 5 jest bardzo wrażliwa.

Ciężkookreślić po opisie co Pani dolega . Sądzę, że powinna Pabi wykonac u stomatologa zdjęcia rtg, zbadać żywotność zębów i to pomogloby okreslic ktory zab jest powodem bolu.