Bolesność dziąseł po usunięciu zębów

witam serdecznie mam pewien problem. 5 dni temu byłam u dentysty, ten wyrwał mi 5 zębów ze stanem zapalnym ( górną 4 i 6 oraz dolna 6,7,8) nie wiem nawet z jakich przyczyn. Następnie 2 dni później jeszcze jedna 8 górna. dziąsła po 5 zębach bardzo bolą. Byłam nawet na toalecie rany, podano jakaś maść. A jak zaciskam szczękę to czuje pulsuje ból, rano, wieczorem i w nocy, często w ciągu dnia. Martwię się ponieważ dentysta twierdzi ze wszystko jest ok. A mija już dziś 6 dzień a mnie bardzo boli ;(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza stomatologa. Być może konieczne jest wdrożenie antybiotykoterapii i odpowiedniej terapii przeciwbólowej.