Ropa i ból szczęki po usunięciu zębów

Musiałam usunąć jedynkę i dwójkę po lewej stronie ( pęknięte korzenie) pod dwójką przed wyrwaniem pojawiła się ropna gulka. Rana po wyrwaniu goi się dobrze natomiast mimo brania antybiotyku gulka nie znika a nawet zauważyłam że przy trójce po prawej stronie sączy mi się ropa z krwią i śmierdzi. Czuję ból szczęki i pulsowanie .Po wyrwaniu zębów minęło tydzień. Mój lekarz mówi że jeszcze trzeba poczekać bo to za wcześnie , że to przejdzie . Czy to rzeczywiście minie.

Witam,
Proszę zaufać lekarzowi i odczekać, ale maksymalnie jeszcze 7 dni.
Jeżeli objawy nie ustąpią , wysięk będzie się utrzymywał a "gulka" nie zniknie, proszę koniecznie udać się do swojego stomatologa ,żeby odpowiednio zareagował.