Problemy żołądkowe, otępienie, odrealnienie i brak koncentracji

Dzień dobry, od miesiąca mam nietypowe objawy: problemy żołądkowe (wymioty, które ustały po jednym dniu i biegunki, które są nadal), następnie pojawiło się otępienie, odrealnienie, brak koncentracji, ciągłe uczucie zmęczenia, zaburzenia snu, który nie daje relaksu, częste zmiany nastrojów do tego pojawiły się drętwienie oraz uczucie mrowienia w kończynach oraz twarzy, do tego mam gęstą wydzielinę w gardle oraz zaburzenia wzroku. Czy może być to grzybica ogólnoustrojowa? Jakie badania zrobić?

Witaj,
nie radziłabym z tak wieloma objawami siedzieć samemu i martwić się bez konkretnej diagnozy.Dlaczego Pan wybrał taką właśnie drogę pomocy.Czy jest jakaś inna przeszkoda z wyjściem na zewnątrz?

nalezy zrobic badania lekarskie + sprawdzic jaki psychologiczny stres za tym stoi.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza