Projekcja wyniku TK stawów biodrowych na D3

Witam mam pytanie gdzie w Polsce można wykonać projekcję wyniku TK stawów biodrowych na D3/ w trójwymiarze/ konieczne to jest po całkowitej dysplazji - do założenia endoprotezy. Proszę o pomoc.

Witam. Tego typu badania wykonują przede wszystkim placówki niepubliczne, niestety w ramach działania serwisu nie mogę polecić konkretnej z nich. Tego typu badanie wykonuje się niezwykle rzadko. Optymalnie byłoby aby lekarz zlecający badanie wskazał odpowiednią pracownię.

Witam serdecznie,

Niestety nie mogę wskazać Pani konkretnej placówki, dlatego najlepiej jakby Pani skontaktowała się z lekarzem prowadzącym i poprosiła go aby wskazał placówkę, w której może Pani wykonać zlecone przez niego badanie.

Pozdrawiam.