Promieniujące bóle na jądra po przewianiu

Witam chciałem zapytać czy podane objawy są skutkiem "przewiania" wczoraj bolała mnie strasznie szyja nie mogłem wogóle spojrzec w lewo dzis troche mniej ale doszedł ból pachwin , który promienuje jakby na jądra i na uda. W czym problem ? wyniki badan morfologi , ob , wszystko OK

Rzeczywiście w wyniku przewiania może dojść do kręczu szyi, który jest bardzo bolesną dolegliwością. Nie ma on związku z bólem w pachwinie, chyba, że owo przewianie dotyczy większej części organizmu, wówczas i to jest możliwe. Należy jednak traktować obie okolicy jako osobne przypadłości, które zupełnie przypadkiem zdarzyły się w tym samym czasie.