Prośba o interpretację badania immunohistochemicznego

Prosze o interpretacje. Badanie immunohistochemiczne CD3 -ok10-20% CD20 -10-15% CD15 -80%obraz niejednoznaczny- wskzana weryfikacja FACS.Szpik bogatokomorkowy. O prawidlowej architekturze. Wszystkie linie reprezentowane bez cech nacienczenia i włóknienia.Rozpoznanie kliniczne:podejrzenie NHL

Nie wiem czego dotyczy pytanie! Napisano przecież wyraźnie,że obraz jest niejednoznaczny i proponowana jest weryfikacja FACS! Czy trzeba coś więcej? Dalsze pytania proponuję zadawać lekarzowi prowadzącemu,gdyż ja,niewiele wiedząc o chorobie,nie mogę udzielać porad przez internet! zż