Prośba o interpretację EEG

proszę o interpretację moje eeg przy bólach potylicy w orzeczeniu zapis ze zbyt monomorficzną nieco zwolnioną czynnością alfa

Witam. Taki opis nie pozwala na jego jednoznaczną interpretację. Proszę zwrócić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania i korelacji zapisu z objawami klinicznymi pacjenta.