Prośba o interpretację wyników badania krwi u 27-latki

Witam, czy wyniki badań są ok ? WBC- 6,95 , RBC 5,29 %neutrocytów - 41,5 (ponizej normy ) %eonzymocytów 7,8 Liczba eonzymocytów 0,54 OB po 1h - 2mm cholesterol 189,90 Całkowity 4,92

Witam!
W przedstawionych wynikach nieprawidłowy jest poziom eozynocytów. Najczęściej jest to związane z chorobami alergicznymi lub pasożytniczymi, choć przyczyn może być wiele od zupełnie banalnych do poważnych. Jeśli ma Pani objawy chorobowe wskazana jest wizyta u Lekarza Rodzinnego, w przeciwnym wypadku proponuję spokojną obserwację i powtórzenie morfologii za kilka miesięcy. Jeśli morfologia była robiona z rozmazem automatycznym to następną warto wykonać z rozmazem manualnym (ręcznym) - pozwala to dokładniej ocenić poszczególne rodzaje białych krwinek.