Prośba o interpretację wyników - progesteron

Witam, jestem w 6. tygodniu ciąży (licząc od dnia ostatniej miesiączki). Bardzo proszę o intepretację wyników badań: progesteron 19.76 ng/ml (czy nie jest za niski?), betaHCG - 2 611 mUL/ml. Z góry dziękuję, mikolajowa
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć w ramach porady internetowej. Wyniki badań powinnaś skonsultować z lekarzem, który prowadzi Twoją ciążę.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl