Prośba o interpretację wyników USG piersi u 29-latki
Witam.Proszę o interpretacje wyników usg piersi, Piersi o przewadze utkania łącznotkankowego, niejednorodnej strukturze. W piersi prawej na godzinie 9 hypo lita zmiana o wymiarach 20x15mm.Proszę o szybką odpowiedź.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Nacięcie krocza podczas porodu
Witam, jest zbyt mało informacji. Zakładając Pani wiek, jest duże prawdopodobieństwo że jest to zmiana łagodna - natomiast żeby to potwierdzić należy wykonać biopsję. Proszę sie udać do lekarza rodzinnego po skierowanie do odpowiedniej poradni która wyda skierowanie na biopsję.