Prośba o interpretację wyniku badania USG przezciemiączkowego

Witam serdecznie! Bardzo proszę o opinię. Moja córka 3,5 miesiąca miała dziś zrobione usg przezciemiączkowe z powodu szybkiego wzrostu obwodu głowy. Niby wszystko jest ok poza "przestrzeń płynowa przymózgowa szersza wokół płatów czołowych ok.5-7mm, na sklepistości 6-8mm i międzypółkulowo 6-8mm"Córka urodziła się w terminie, poród sn bardzo szybki 2,5h. Masa urodzeniowa 2785g,47cm, obecnie 64cm i 5600g. Bardzo proszę o konsultację, bardzo się boję że może to być coś poważnego.

należy zbadać dziecko czy nie ma problemów z napięciem mięśni, symetrią ciała, ewentualnie prowadzić podstawowe ćwiczenia pomagające w osiąganiu prawidłowego napięcia mięśni , konieczne jest mierzenie obwodów głowy (zawsze ta sama osoba i tą samą miarką) głowa nie powinna rosnąć więcej niż 2 cm na miesiąc. Trzeba teraz mierzyć co tydzień 2 -3 x , potem co miesiąc. Skontrolować USG za 2 miesiące. Obserwować zachowanie dziecka. Jeśli nagle będzie inaczej się zachowywać lepiej zgłosić się do lekarza.