Prośba o interpretację wyniku Holtera u 20-latki

Proszę o interpretację wyniku Holtera: W trakcie monitorowania rytm zatokowy. Okresowo tendencja do tachykardii zatokowej. W godzinach nocnych okresowo tendencja do bradylardii zatokowa. Średni HR wynosił 71 bpm, minimalny HR wynosił 46 bmp, maksymalny HR wynosił 138. Znaleziono 0 pauz (s)>2.0 sekund. Całkowita liczba pobudzeń SVE wynosi 4, w tym wystąpiło 0 rytmu SVE. Całkowita długość AFib/AFLUT. wynosi 0 sekund. Całkowita długość epizodów ST wynosi 13164 sekund.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest także przeanalizowanie wyniku obrazowego. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.