Prośba o interpretację wyniku RTG odcinka szyjnego
Cierpię na bóle głowy. Badanie TK oraz EEG nie wykazały przyczyny. Proszę o interpretacje wyniku RTG odcinka szyjnego. Obniżenie wysokości krążka międzykręgowego C5-6- dyskopatia z zaznaczonymi zmianami proliferacyjnymi na krawędziach tylnych trzonów. Zmniejszenie fizjologicznej lordozy szyjnej. Dodam jeszcze, że od 2 m-cy odczuwam bóle końca barkowego obojczyka lewego.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Zdjęcie RTG i opis badania powinien ocenić ortopeda, który Panią zbada i zdecyduje o właściwym postępowaniu. Pozdrawiam!