Prośba o interpretację zdjęcia USG w 8. tygodniu ciąży

Witam.Obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży. Mam prośbę odnośnie interpretacji zdjęcia USG. Link do zdjęcia: http://www.bankfotek.pl/view/1984292. Mianowicie chodzi mi o ten drugi pęcherzyk. Na pierwszej wizycie w tygodniu ciąży był on tak mały, jak ten ciążowy, moja ginekolog powiedziała wtedy, że to niegroźny mięśniak. Jednak teraz urósł razem z dzidziusiem, a na wizycie byłam tak podekscytowana zdjęciem swojego dziecka, że jakoś nie dopytywałam o ten drugi pęcherzyk. Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam,
tę kwestię proszę omówić dokładnie z ginekologiem prowadzącym ciążę.
Jednak jeżeli on widząc zdjęcie USG nie powiedział nic - sytuacja wydaje się być prawidłowa i nie zagrażająca ciąży