Prośba o ocenę TK biodra
prosze o ocene tk biodra narzady miednicy mniejszej prawidlowe bz w tkance tluszczowej posladkow obustronne zwapnienia ze zmianami wloknistymi dochodzacymi do miesni posladkowych wiekszych zaostrzenie na krawedzi zewnetrznej lewego talerza biodrowego w okolicy kolca biodrowego przedniegogornego uwpnione blaszkimiazdzycowew aorcie brzusznej biodrowych wspolnych

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Opis badania opisuje zmiany miażdzycowe w naczyniach krwionośnych oraz zwapnienia w tkance tłuszczowej pośladków. Bez oceny stanu klinicznego nie jestem w stanie udzielić porady odnośnie dalszego postępowania.