Prośba o wyjaśnienie RTG kręgosłupa szyjnego u 29-latka

Witam mam29lat chciałbym prosić o wyjasnienie rtg kreg szyjnego :skolioza lewostronna w odcinku szyjnym kręgosłupa zniesiona w czesci gornej jego lordoza niewielkie wileopoziomowe obnizenia wysokosci przestrzeni miedzykregowych z nasileniem od c4 do c6zmiany zwyrodnieniowo-wytworcze zmiany rowniez na pograniczu c/th i w widocznym czesciowo gornym odcinku kregoslupa piersiowego.Czy te problemyz kregosl. moga powodować takie objawy jak: bóle glowy, ciagle zmeczenie, czeste ziewanie, szum w uszach?

Skolioza i zwyrodnienie kręgosłupa, jak opisane ;
Może też inne powody?
Konieczna pełna konsultacja Ortopedyczna, Neurologiczna, analiza wszystkich wyników i bezpośrednie badanie...
Wskazane regularne ćwiczenia, zdrowy tryb życia.
Pozdrawiam