Prośba o wyjaśnienie wyniku histopatologicznego u 39-latki

dzien dobry prosze o wyjasnienie mi wyniku histopatolgiczne "hyperpasia leiomyomatosa parietis corporis uteri.Endometrium instadio proliferationis .Structura histologica oviductuum normalis. Cystes serosae paraoviductales ambilaterales .Cystis haemorrhagica inveterata ac cystis haemorrhagica corporis lutei ovarii dextri" bardzo dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian łagodnych. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.