Prośba o wyjaśnienie wyniku rezonansu kręgosłupa lędźwiowego
Witam!bardzo prosze o wyjasnienie mojego wyniku z rezonansu kregoslupa ledzwiowego .W poziomie L4/L5 widoczna centralno-prawoboczna,szerokopodstawna wypuklina tarczy m-k do ok.5,5mm uciskajaca struktury worka oponowego ze stenoza prawego zachylka bocznego.Krążek m-k w tym poziomie splaszczony ze zmianami degeneracyjnymi o typie dehydratacji.Czy to cos poważnego? Z góry dziekuję za odpowiedz.pozdrawiam.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.