Prośba o zinterpretowanie wyników badania MR głowy
Proszę o zinterpretowanie wyników badania MR głowy: na wysokości jąder podkorowych obu półkul mózgu obecnie są nieco poszerzone przestrzenie okołonaczyniowe. Z góry dziękuję A. S.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik badania wymaga oceny specjalisty neurologa w odniesieniu do występujących objawów klinicznych. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.