Proszę o analizę opisu zdjęcia RTG kręgosłupa

Mam 37 lat. Na opisie rtg kregoslupa poza wymieniona wada kregoslupa taki tekst: "w srodbrzuszu po stronie prawej, dwa coenie mocniej wysycone, zlogi w nerce prawej?" Moze to byc cos groznego? Zapisalem sie na usg.

Dopiero USG wyjaśni konkretnie czy w nerce prawej rzeczywiście występują te złogi (kamienie), jakiej są wielkości, czy powodują zastój moczu w nerce. Jeśli potwierdzi się te złogi w USG najlepiej z tym problemem bezpośrednio skonsultować się z urologiem, który zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.