Proszę o interpretację protokołu sekcji zwłok
Proszę o interpretację protokołu sekcji zwłok mojej córki martwo urodzonej w 37 tc: neonatus femini genesis maturys inivus natus apneumatosi completa pulmunum probabiliter e aspirato liquorum amniii. ecchymoses subpleurales et suberpicardiales

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Chirurgia plastyczna dzieci
Fakt, że osoby dorosłe chciałyby poprawić kilka szczegółów w swoim wyglądzie już chyba nikogo nie dziwi. Za duży nos, za małe piersi, wystające uszy - to wszystko można przecież zoperować. Zdarza się jednak, że to dzieci chciałyby oddać się ręce chirurga plastycznego.
Dzień dobry, oznacza to: noworodek płci żeńskiej martwo urodzony, całkowita niedodma płuc prawdopodobnie z powodu zachłyśnięcia wodami płodowymi. Wybroczyny podopłucnowe i podnasierdziowe.