Proszę o interpretację protokołu sekcji zwłok

Proszę o interpretację protokołu sekcji zwłok mojej córki martwo urodzonej w 37 tc: neonatus femini genesis maturys inivus natus apneumatosi completa pulmunum probabiliter e aspirato liquorum amniii. ecchymoses subpleurales et suberpicardiales

Dzień dobry, oznacza to: noworodek płci żeńskiej martwo urodzony, całkowita niedodma płuc prawdopodobnie z powodu zachłyśnięcia wodami płodowymi. Wybroczyny podopłucnowe i podnasierdziowe.