Przetłumaczenie wyników sekcji zwłok dziecka

Bardzo proszę o przetłumaczenie sekcji zwłok naszej córeczki. Neonatus praematurus femininus. Malformationes congenitae multiplices: dysplasia fibrosocystica renum; hypoplasio pulmonum. Signa anoxiae acutae: syndroma membranarum hyalinarum. Ecchymoses interstitialis et subpleuralis pulmonum. Apneumatosis pulmunom fere completa. Ecchymoses subepicardialis cordis. Laesio anoxica myocardi: eosinophilia et miocytolysis. Necrosis hepatis focalis. Ecchymoses glandularum suprarenalium.Melaena. Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Noworodek niedonoszony płci żeńskiej. Mnogie wady wrodzone. Dysplazja włóknisto-torbielowata nerek, niedorozwój płuc. Ślady ostrego niedotlenienia: zespół błon szklistych. Wybroczyny śródmiąższowe i podopłucnowe płuc. Prawie całkowita niedodma wrodzona płuc. Wybroczyny podnasierdziowe serca. Uszkodzenie niedotlenieniowe mięśnia sercowego: eozynofilia i miocytoliza (rozpad komórek mięśnia sercowego). Ogniskowa martwica wątroby. Wybroczyny nadnerczy. Stolec smolisty.