Proszę o interpretację wyników 31-latki

Dzień dobry, proszę o interpretacje wyników. Bardzo długo (1,5 roku) stosuje się do diety przygotowanej przez dietetyka, który brał różne warianty (ilość posiłków, wykluczenie glutenu oraz nabiału). Ćwiczę regularnie 3-4 razy w tygodniu, jednak waga nie spada. Wynik TSH 1,5. Obecna waga 83 kg przy 170 cm wzrostu. Zastanawiam się czy potrzeb wdrożenia leków. Chciałabym również zajść w ciąże. Po posiłkach ogromna senność i chęć na słodkie. Po drzemce popołudniowej uczucie „kaca”. Zastanawiałam się również nad tym, ze takiemu samopoczuciu może sprzyjać pora roku. W rodzinie w 1 linii brak zachorowań na cukrzycę. Badania robione bez zaleceń lekarza. Glukoza 0,1,2 [mg/dl] 107, 116, 100 Insulina [ulU/ml] 0, 1, 2 9, 61.5, 38.8

Szanowna Pani, żeby moc cokolwiek poradzić, musiałabym przyjrzeć się Pani diecie, najlepiej na podstawie Pani notatek - tz dzienniczka żywieniowego. Z pewnoscią należy cos zmienić w posiłkach, jesli czuje Pani po nich senność i chęć na słodycze. Wyniki też jak dla mnie nie wskazuja na dobry stan zdrowia. Jeśli chciałaby Pani się ze mną skontaktowac zapraszam na przeciwwaga.pl , pracuję online.