Proszę o interpretację wyników badań na TSH

Witam... mam 26 lat i mam na imię Piotr... moja data urodzenia 26.07.1984 r. Proszę o interpretację poniższych wyników badań. WYNIK, jednostka, norma min. - norma maks.: 301 T 3 - 108,76 ng/dl, 58 - 159, 302 T 4 - 5,55 ug/dl, 4,87 -  11,72, 303 TSH 3-cia generacja - 1,434 mU/L, 0,35 - 4,94. PROSZĘ O RZETELNĄ I SZCZERĄ INTERPRETACJĘ... DODAM, IŻ MIESZKAM W MAŁEJ MIEJSCOWOŚCI KOŁO MIASTA ZAWIERCIA (woj. śląskie), a laboratorium, do którego wysłano badania znajduje się w Katowicach (60 km od miejsca zamieszkania). Proszę o interpretację i podanie przedziałów w jakich powinny się znajdować poszczególne pozycje. PROSZĘ OPINIĘ PRZESŁAĆ NA PONIŻSZY ADRES E-MAILOWY: piotrok.nowak730@gmail.com. Z GÓRY DZIĘKUJĘ...

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wszystkie przedstawione w pytaniu wyniki są prawidłowe. Przedziały, czyli wartości referencyjne, w których powinny się znajdować zamieścił Pan w pytaniu (umieszczono na wydruku wyników).

Pozdrawiam