Prosze o pomoc w zinterpretowaniu badania MR kregoslupa szyjnego mojego 16 letniego syna

Prosze o pomoc w zinterpretowaniu badania MR kregoslupa szyjnego mojego 16 letniego syna. Badanie wykonalismy z powodu niedowladu lewej nogi ( MPD) drętwienia rak i bólów głowy. Zniesiona lordoza szyjna kręgosłupa. Wysokość i intensywność sygnału krążków miedzykregowych i trzonow kręgów niezmienionym. Na poziomach c4-5 i c6-7 niewielkie tylnie uwypuklenia pierścieni włóknistych krążków miedzykregowych oraz nieznaczne towarzyszące im nieznaczne zaostrzenia krawędzi tylno-bocznych trzonow kręgów, splycajace wejścia do otworów miedzykregowych. Poza tym nie uwidoczniono wypuklin krążków miedzykregowych ani cech ucisku na struktury wewnatrzkanałowe i korzenie nerwowe. Rdzeń kręgowy prawidłowej szerokości bez zmian ogniskowych. Bardzo dziękuję

Upały trudne do zniesienia ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna! Wskazane pełne badanie, ocena wyników labor; inne schorzenia? ogólny stan Pacjenta ?? MPDz, jakiego stopnia niedowłady ?? Zmiany w kręgosłupie do interpretacji klinicznej; mogą być wtórne do niedowładu; do rehabilitacji....
Badanie MRI / CD/ do interpretacji klinicznej : " MR kregoslupa szyjnego mojego 16 letniego syna. Badanie wykonalismy z powodu niedowladu lewej nogi ( MPD) drętwienia rak i bólów głowy. Zniesiona lordoza szyjna kręgosłupa. Wysokość i intensywność sygnału krążków miedzykregowych i trzonow kręgów niezmienionym. Na poziomach c4-5 i c6-7 niewielkie tylnie uwypuklenia pierścieni włóknistych krążków miedzykregowych oraz nieznaczne towarzyszące im nieznaczne zaostrzenia krawędzi tylno-bocznych trzonow kręgów, splycajace wejścia do otworów miedzykregowych. Poza tym nie uwidoczniono wypuklin krążków miedzykregowych ani cech ucisku na struktury wewnątrz kanałowe i korzenie nerwowe. Rdzeń kręgowy prawidłowej szerokości bez zmian ogniskowych. " . Wskazany zdrowy tryb życia, regularny sen, regularne posiłki, płyny; dużo płynów bo upały...
Pozdrawiam, zapraszam