Protruzja jądra miażdżystego na poziomie L5/S1

Protruzja jądra miazdrzystego na poziomieL5/S1 nie mozna wykluczyc kolizi ułozeniowej z korzeniami prawego nerwurdzeniowegoS1 w zchyłku korzeniowym oraz na poziomie L3/L4iL4/L5 bez ewidentnych cech kolizji z korzeniami nerwów rdzeniowych Prosze powiedziec co to znaczy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam1
Opis badania wskazuje na zmiany w obrębie krążków międzykręgowych lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Tego typu zmiany mogą być przyczyną dolegliwości bólowych. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który zaproponuje możliwe formy leczenia,