Próżniowo-wibracyjny masaż biustu

Witam, mam pytanie głównie do dermatologów jak i innych specjalistów którzy odpowiedzą na pytanie czy próżniowo-wibracyjny masaż biustu działa? Chciałabym kupić sobie taką maszynę ale jest to znaczny wydatek a informacji i rzetelnych opinii na ten temat bardzo mało. Czy taki masaż biustu może wpłynąć korzystnie na jego jędrność jeśli piersi utraciły ją po ciąży i po znacznej redukcji masy ciała.Być może nie jest to do końca dobre miejsce na takie pytania ale kto odpowie mi lepiej niż specjaliści

Piotr Pilarski

To nie jest metoda stosowana w medycynie. Proszę o to zapytać osoby które sprzedają taki sprzęt.

Pozdrawiam.