Pryszcz pod pachą i ropa

Mam 25 lat , jestem mężczyzną. Miałem pod pachą pryszcza i wycisnąłem go, wyszła ropa. Kilka dni później w tym miejscu zrobiła się taka kulka twarda. Co to może być?

Witam!

Zmian ropnych nie należy wyciskać samemu, ponieważ grozi to zakażeniem. Jeśli nie nastąpiło wygojenie radziłabym pokazać zmianę lekarzowi, przy czym nie musi być to dermatolog. Wystarczy zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam serdecznie