Przebarwienia skórne po wizycie w solarium

Witam, Po trzeciej wizycie w solariu dostałam na dłłóniach plamki o zabarwieniu czerwono lekko brązowym. Tak jakby plamki pigmentowe. Wcześniej nie miałam takich problemów, a na solarium byłam tylko 7 minut. Podejrzewam, że może to być również spowodowane ciążą o której wcześniej nie wiedziałam a ją podejrzewam. Czy można je jakoś zlikwidować? czy tylko w tej sytuacji pomoże laser. Będę wdzięczna za odpowiedź.

W ciąży nic nie robić (zabiegi), chronić skórę przed mocnym słońcem- wysokie filtry. Przestrojenie hormonalne w czasie ciąży powoduje przebarwienia skóry. Pozdrawiam

Witam jest wiele czynników powodujących fotouczulenie: kosmetyki, leki. Można udac się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej.Można wykonać zabiegi laserowe, peelingi medyczne.