Przebarwienie na wewnętrznej stronie dłoni

Witam, od dwóch dni pojawiają mi się pomarańczowo - brązowe przebarwienia wewnątrz dłoni, kształ jest nieregularny, przez noc doszło jedno nowe przebarwienie, a te które były delikatnie pociemniały. Czy mogę prosić o wstępną opinię, co to mogłoby być. Pozdrawiam i dziękuję, w razie czego

Wstępna diagnozę, opinię może wydać lekarz na konsultacji po obejrzeniu zmian i przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego. Proszę przeanalizować co było jedzone i jakie środki chemiczne były używane?