O czym świadczą żółte plamy na wewnętrznej stronie prawej dłoni?

Witam, u mojego 3 letniego synka zauważyłam żółte plamy na wewnętrznej stronie prawej dłoni (plamy nieregularne, wpadające w kolor pomarańczowy, delikatnie wychodzi na zenwtzna cześć paluszk). Ma to od 2 dni, myslalam ze to marker ale plamy sie lekko nasiliły). Dziecko jest obecnie 4 dzien na antybiotyku, ma zapalenie oskrzeli. Prosze o wstępna poradę cóż to moze byc. Dziekuje i pozdrawiam mama Aleksandra

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć