Przecięcie palców szybą

Dzien dobry.Uleglem wypadkowi w domu i szyba przeciela mi nerwy w 4 palcach u reki czy jest szansa bym wrocil do pelni zdrowia?? operacija udala sie tak lekarze powiedzieli.mam szwy metalowe..Mam jeszcze jedno pytanko caly czas mam reke w specialnym opatrunku szwy bede mial zdjete za tydzien,ale odczuwam bardzo mocne pieczenie skory taki ogien w srodku czy to jest normalne ??reka sie goij ?? ogolnie moje samopoczucje jest dobre tylko nie pokoij mnie pieczenie skory.dziekuje i czekam na odp.

W przypadku utrzymywania się dolegliwości w okolicy operowanej wskazana jest kontrolna wizyta lekarska. Ranę powinien ocenić lekarz, ponieważ dolegliwości mogą z jednej strony wskazywać na regenerację, z drugiej - na konieczność interwencji. Polecam wizytę w poradni chirurgicznej.

Dr n. med. Krzysztof Jach

Szanowny Pnie, tego typu objawy świadczą o: gojeniu się rany, lub .... zapaleniu. proszę natychmiast udać się do lekarza operującego - powinien zobaczyć ranę.

Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.