Przedawkowanie leków a szanse na przeżycie

Moj maz przedawkowal neurotop300,perazin i relanium,lacznie ok 250 tabletek.Teraz podobno ktorys lek ciezko usunac z organizmu,czy ma szanse przezyc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej ocenić szansę przeżycia Pani męża. Wszystkie powyższe leki mogą wywołać niebezpieczne powikłania w przypadku ich przedawkowania. O szczegółach sugeruję porozmawiać z lekarzem, który prowadzi leczenie Pani męża.