Przedawkowanie leków nasennych

Witam niedawno straciłem siostrę która popełniła samobójstwo przez przedawkowania leków nasenych. Chciałbym się dowiedzieć z medycznego punktu widzenia czy to była bolesna śmierć (np bóle,duszności itd) czy po prostu zasnela nic nie czując. Czy to zależy od rodzaju tabletek czy każda śmierć przez przedawkowania jest taka sama czyli bezbolesna. Proszę o odpowiedź specjalistów.

Witam.
Pani pytanie jest dla mnie niepokojące, to znaczy interesuje mnie powód dla którego Pani je zadaje.
Zazwyczaj gdy odchodzi bliska osoba czujemy ból po stracie, tym większy prawdopodobnie jeżeli jest to samobójstwo, a tak należałoby nazwać przedawkowanie tabletek. Warto byłoby gdyby Pani udała się do psychologa lub psychiatry i porozmawiała osobiście o swoich uczuciach, emocjach wiążących się ze śmiercią siostry, a także o innych trudnych sprawach we własnym życiu. Nikt nie jest bowiem wolny od czarnych myśli i trudnych uczuć, warto jednak nie dopuścić by wymknęły się spod kontroli, a tak się czasem niestety dzieje.

Pozdrawiam.
Justyna Dziwólska - Adamus

www.psychoterapia.lublin.pl