Przedwczesne siwienie u 21-latki

Przedwczesne siwienie Witam mam dopiero 21 lat ,a włosów siwych mam naprawdę już dość sporo czy jest coś żeby temu zapobiec? Maluje je farbami bez amoniaku i szybko mi się zmywa ponieważ jak bym malowała farbami z amoniakiem szybko by mi się włosy zniszczyły ...proszę o pomoc

Witam. Niestety tendencja do powstawania depigmentacji włosów jest sprawą indywidualną i nie ma skutecznych środków na jej zapobieganie. Można stosować dostępne w drogeriach preparaty do odsiwiania, ich efekt jest jednak wątpliwy.