Przedwczesny wytrysk u 24-latka

Witam. Jestem 24 latkiem i Mam pytanie do Pana. Przejdę od razu do rzeczy. Mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Kiedy kocham się z dziewczyną już po paru minutach (2-3) jest już po wszystkim. Czy jest jakiś skuteczny sposób ??? Czytałem w internecie o pewnym lekarstwie, a chodzi mianowicie o CLIMAX CONTROL. Czy to by mi pomogło ?? Bardzo proszę o pomoc.

Witam!
Proszę nie przyjmować leków - jakiekolwiek by to były bez konsultacji z seksuologiem . Osobista wizyta da panu więcej informacji, niż porady umieszczone pod ulotką. Poza tym
uzyska pan wgląd w całość sytuacji i kompleksowe rozwiązanie. Pozdrawiam