Przemęczenie i senność u 30-latka

Witam. Mam taki problem - od kilku miesięcy jestem strasznie przemeczony i senny. Mogę spać 5 godzin, mogę spać 2 a i tak zazwyczaj w okolicach godziny 17 każdego dnia nagle z minuty na minutę tracę siły i robie się na tyle senny ze wystarczy ze gdzieś usiąde i usypiam nawet nie wiem kiedy. Nie panuje nad tym. Nigdy nie miałem problemów z ciśnieniem, sercem itp itd. Uprawiam sporty, wiosna lato jesień zima jeżdżę na rowerze, nie pale.. Nie wiem skąd nagle taki stan rzeczy. Proszę o poradę. Pzdr

Witam,

Wskazane wykonnaie podstawowych badan krwi: morfologia z rozmazem recznym, OB, badanie ogolne moczu, glukoza, TSH, fT4.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga