Sińce pod oczami oraz przewlekłe zmęczenie

mam 21 lat , mam straszne since pod oczami ciągle chodzę śpiąca,zmęczona chociaż zdarza mi się spać po 13 godzin a i tak mi to nie wystarcza... Czy to lato czy wiosna czy zima mam ciągle zimne ręce i sine jakieś na kostkach nie wiem czy zemną coś jest nie tak ... proszę o pomoc !

Witam,

Warto sprawdzic funkcje tarczycy (TSH, fT3, fT4), moroflogie krwi z rozmazem recznym, OB, poziom zelaza i ferrytyny. Jezeli rece bieleja i sinieja po ekspozycji na niska temperature to warto tez wykonac badanie diagnostyczne o nazwie KAPILAROSKOPIA.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga