Osłabienie, zmęczenie, wahania wagi

Witam.... Ostatnio jestem slabsza, szybko opadam z sil, chodze wykonczona , zmeczona. Szybko sie pocę, nawet zima chodzilam w koszulce bez swetra, w kurtce i bylo mi bardzo goraco. Mam 43 lata waze 70kg, szybko przytylam ,3m-ce temu wazylam 64kg, mam 171cm wzrostu, co mi jest?Prosze o odpowiedz.... pozdrawiam i dziekuje Ania

Witam,

Objawy o ktorych Pani pisze moga wynikac z zaburzen hormonalnych - warto sprawdzic hormony tarczycy (TSH, fT3, fT4) oraz czynnosc jajnikow (okres klimakteryjny?) Wskazana konsultacja endokrynologiczna i ginekologiczna.

Pozdrawiam

Krzysztof Gryga