Przepływy laminarne, spektrum i wartości w granicach normy wieku

Witam, prosiłbym o pomoc w diagnozie wyniku badania USG DOPPLER TĘTNIC SZYJNYCH I KRĘGOWYCH. Opis Badania Wykazano cechy obecności zmian miażdżycowych w postaci pogrubienia kompleksu IM do 1,0mm w obu zatokach tt. szyjnych wspólnych - nieistotne hemodynamicznie Przepływy laminarne. Spektrum i wartości w granicach normy wieku. TT. kręgowe drożne, szerokości P 2,7mm L 3,1mm , przepływy dogłowowe, spektrum i arametry w granicach normy wieku około P 35cm/s, L 50cm/s .

Zmiany miażdżycowe występują w niewielkim nasileniu, a co do ogólnego wyniku badania jest w zakresie normy, więc nie ma powodu do niepokoju.