Przepona dwustronnie ustawiona prawidłowo, jamy opłucnowe wolne od płynu
Opis rtg pluc. Przepona dwustronnie ustawiona prawidłowo. Jamy oplucnowe wolne od plynu. W plucu prawym nieco plamiste slabo wysycone zageszczenie miąższowe. Cien serca powiększony. Co to znaczy. Dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Powiększona sylwetka serca może świadczyć o chorobach układu krążenia np. nadciśnienie tętnicze. Zagęszczenie może być spowodowane przebytym stanem zapalnym. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.