Przepuklina dotrzonowa, kifoza pogłębiona, dodatkowo lekkie zwyrodnienie stawów

Dzień dobry. W tomografii odcinka piersiowego wyszła przpuklina dotrzonowa, kifoza pogłębiona, dodatkowo lekkie zwyrodnienie stawów, czy takie coś może mieć wpływ na pracę układu pokarmowego, tzn mam dolegliwości typu zapalenie przełyku i gardła, ból z tyłu pod prawym żebrem ból nadbrzusza przechodzacy do prawego łuku żebrowego. Zaparcia na przemian z luźnymi stolcami. Problemy z apetytem. Raz na jakiś czas stolce są w miarę regularne toaleta codziennie innym razem znów po kilka dni przerwy.

Witam. Opisane zmiany mogą mieć wpływ na pracę przewodu pokarmowego. Proszę zgłosić się do specjalisty gastrologa który wdroży odpowiednie leczenie.