Przepuklina pachwinowa w wyniku USG jamy brzusznej
Witam państwa chciałem się zapytać ponieważ niedawno robiłem prześletwienie USG jamy brzusznej i wykazało mi że mam lewostronną przepuchlinę pachwinową o średnicy 13,8 mm a objawy mi nasilają się przy dłuższym chodzeniu i chciałem się dowiedzieć jakie są metody leczenia tego typu schorzeń za odpowiedż z góry dziękuje...

MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Witam serdecznie. Tego typu niewielkie przepukliny zaopatruje się operacyjnie poprzez zeszycie wrót przepukliny przez które wydostają się jelita z ewentualnym wszczepieniem siatki. Zabieg nie jest długi ani skomplikowany. Zazwyczaj wykonuje się go w znieczuleniu podpajęczynówkowym, co oznacza że podczas operacji pacjent jest przytomny i szybko dochodzi do siebie po zabiegu. Pełna rekonwalescencja trwa około 30 dni.